Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt lábujjal mit tudok...

Begyulladt lábujjal mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Eddig 2-szer vágták ki a körmöm szélét, legutóbb fél éve... de még ki sem nőtt rendesen, csak kb. félig és körbe be van gyulladva a lábujjam, egyenlőre még nem gennyedzik....
2011. szept. 11. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vágj egy paradicsom darabot és gézzel csavard rá a beteg lábujjadra lehetőleg legyen jó stabil és kibírja az éjszakát amíg alszol. Ezt csináld meg néhány alkalommal aztán körömvirág krém.
2011. szept. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy mennyél el orvoshoz :D
2011. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a paradicsomosat kipróbálom:D nem akarok megint orvoshoz menni, oldalt fele akkora a körmöm, nem hiszem, hogy megint be lenne nőve:S persze ha nem javul, akkor nyilván megint sebészet:(
2011. szept. 11. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
okés ! Jobbulást !!! :)
2011. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy Első írta, csak ne szorosan, de húzzál rá nylont, hogy dunsztban legyen, meg hogy ne legyen reggelre minden paradicsomos. Tetran kenőcsöt recept nélkül lehet kapni, azzal kend! Én azt csinálom ilyenkor, hogy mikor már fáj, és látom, hogy gennyes, ollóval kiszúrom, és bár rohadtul fáj, de kinyomom a gennyet, utána szesszel (arcszesz, Svédcsepp pl.) lefertőtlenítem, (az ollót is), bekenem Tetrannal, és jöhet a paradicsomos dunszt. Jobbulást!
2011. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Tapasztalatom szerint a genny igazán nem akkor tud kiürülni, ha nyomod, mint a pattanást, hanem ha inkább széthúzod, hogy a lyukon távozni tudjon.
2011. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2011. szept. 11. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!