Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki volt már ZUMBA órán?

Ki volt már ZUMBA órán?

Figyelt kérdés

Milyen élményekkel távozott jó/rossz

...stb valamit mondj róla :D am ez ilyen se nem tánc se nem fitnesz dolog???


2011. szept. 11. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyár végére egy párszor elmentem, aztán jött az iskola, azóta nem jut rá időm, pedig szívesen járnék. Hát megizzaszt, ugrálunk, sokat, meg eleinte sokszor csak néztem, mert még nem ismertem a koreográfiákat, de a harmadik-negyedik alkalomra már egész magabiztosan ráztam a seggem.. :D

Amolyan táncos elemekkel átszőtt aerobic, vagyis vanbenne itt-ott egykis csípőmozgás, meg olyan részek, amit nem tudsz azzal magyarázni, hogy ez most valamit megmozgat, meg igenis jó valamire, azon kívül, hogy jól néz ki.. :d De kinek hogy ízlik. Van aki csak szigorúan a mozdulatok magvazatát utánozza le, aki meg megérzi a ritmust, az "táncol".. :D

Ha jártam volna eleget, énis tanúsítanám, de többek állítják hogy valami 10 alkalom után már látták, hogy csípőt-derekat formál. Végülis egy órán keresztül mozogsz folyamatosan (pár perces szünetekkel), a végén meg van egy hosszú zsírégető, ami megterhelőbb, mint az összes többi előző "tánc". És nem hosszú az az egy óra. Elrepül.

2011. szept. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez első hozzászóló jól írja, kb. nekem 10 óra után tényleg jött már eredmény derékra.

Nagyon jó élményekkel távoztam az első óráról, az oktatóm kedves volt, a csapat is kifejezetten! :) Nem röhögtek ki ha valamit elszúrtam. És hát a mozgás. Tény, hogy nem szeretek sportolni, szenvedtem, hogy legyen olyan sport végre, amit szeretek. Egyszer kipróbáltam, már is órára szerettem volna menni. Apa találta nekem Kovár Annamáriát munkahelyen keresztül, azóta ő hozzá járok, és sokkal rosszabb elmenni mint odamenni :( Amúgy erősen tánc, és ebben tényleg csak az 1. válaszolót ismételgetném :)

2011. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!