Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek túléli édesanyukám...

Szerintetek túléli édesanyukám az agydaganat műtétet? :' ( (

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

50-50%.

De ha mégsem, akkor gondolja arra, hogy rengeteg szenvedéstől menekült meg. Sovány vigasz, de talán segít túljutni a nehéz időkön. Hiszen ha szereted, akkor azt kívánod neki, hogy ne szenvedjen többet, mint feltétlenül szükséges.

2011. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sok mindenen múlik.Hol található,mekkora,körülhatárolható e,anyud állapota.De ha műthetőnek nyilvánították igen nagy esélye van a gyógyulásnak.Írj még léci:)
2011. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, de nagyon szorítok értetek !
2011. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
kb.3-4. cm.:''( nagyon aranyosak vagytok köszi hogy írtok
2011. szept. 12. 15:13
 5/15 anonim válasza:
100%
Én azt hallottam hogy ha bízunk abba hogy meggyógyulunk akkor túl élheti, szóval csak higgyetek abba hogy túléli és minden jó lesz;)
2011. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Simán túléli.Időben kapták el.Én nagyon szorítok de nem lesz baj!!
2011. szept. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, és fontosak a pozitív gondolatok, tartsatok ki, remélem minél hamarabb jobban lesz!!!
2011. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát remélem h túléli:( köszönöm szépen nagyon aranyosak vagytok :) csak olyan idegesítő h hnap műtik és nemtehetek semmit h meggyógyuljon..
2011. szept. 12. 15:16
 9/15 tetris ***** válasza:
100%

Szerintem meg se műtenék, ha eleve menthetetlen lenne. Az orvosok biztos látnak esélyt a felépülésére, vagy valamennyi túlélési időre, ezért mútik meg. Most azon áll, vagy bukik a túlélés, hogy a szervezete hogy fogja bírni az altatást. Gondolom elég hosszú, több órás műtét lesz, mire kiveszik a daganatot.

Gyújtsd az erődet fizikailag is, és lelkileg is, mert a lábadozás időszakában nagyon nagy szüksége lesz rád. Nemcsak az ápolási teendőkben, hanem lelkileg is.

Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, fel a fejjel!

Gyógyulást kívánok édesanyádnak.

2011. szept. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Túl kell élnie!!! Vigyázz rá, bátorítsd és szeresd nagyon!
2011. szept. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!