Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Lehet agydaganat?

Mi bajom lehet? Lehet agydaganat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nekem már nagyon régóta fáj a fejem. (homlokom, halántékom, néha szédülök. Iszok, eszek rendesen. Voltam szemészeten. Nincs baja a szememnek. Vettek vért ami alapján valamilyen gyulladásom van. De fül-orr-gége szakrendelésen megállapították hogy nincs se homlok, se arcüreg gyulladás.
2011. szept. 22. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Kizárt. Ha a vérképedből gyulladás látszik, akkor gyulladásod van, de nem biztos, hogy homloküreg, lehet más is, pl. izületi, és lehet tök máshol a szervezetedben.

Ha agydaganatod lenne, azt is mutatná a vérképed.

Ráadásul más tünetekkel is jár, még mielőtt akkora lenne, hogy fájna a fejed, már rég nem tudnál járni vagy beszélni.

2011. szept. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne már.. Te is egyből a legjobbra tudsz gondolni. Állandóan fáj a fejed, vagy nem mindig? Mert ennyi erővel lehetne migrén is.

A fájdalom is kisugározhat, mondjuk a fogadból vagy a nyakadból.

Neurológiára lehet el kéne menned, de hogy pont agydaganatod legyen... Még pszichés alapo is fájhat a fejed, szóval tuti nem tesz jót ha ilyeneken agyalsz.

2011. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lehet agydaganatod, de lehet terhes vagy száj és körömfájásod. Komolyan elvárod hogy az emberek ismeretség, vizsgálatok és szaktudás nélkül diagnosztizáljanak téged az inerneten keresztül? Ha ezt komolyan gondoltad egy pszichológust is felkeresnék mert hülyeségeket beszélsz be magadnak. Kérsz a dokitól egy teljes kivizsgálást aki el küld téged különböző szakterületü más orvosokhoz és pipa majd kiderül. Amúgy meg front van...
2011. szept. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tuti nem vagyok terhes.. És amugy már nagyon rég fáj a fejem minden nap...és néha-néha szédülök..és hányingerem van..
2011. szept. 22. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt a problémám, majd 2 év alatt a jó magyar egészségügynek és egy magánorvosnak 5 perc alatt sikerült kideríteni, hogy nyirokcsomó gyulladás. Vízhajtó injekciókkal leszívatták, majd megműtöttek.
2011. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
: ss értem..Köszönöm a válaszokat : )
2011. szept. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!