Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet agydaganat?

Ez lehet agydaganat?

Figyelt kérdés
Már néhány hónapja szédülök, majdnem minden nap, de van amikor csak estefelé kezdődik. Sokszor ébredek éjszakánként arra, hogy el van zsibbadva (általában) a bal kezem/karom, néha nappal is, és a lábam is sokszor zsibbad nappal. Mostanában furán fáj a fejem, nem úgy mint normálisan, hanem a fejem különböző pontjain, akár hátul is, de nem egyszerre. Ha leülök tanulni, elég nehezen koncentrálok, nem tudok odafigyelni, megfájdul a fejem és 5-10 perc után abbahagyom. Sokszor érzem magam fáradtnak. Hányingerem nincs.Az orvosom a szédülés miatt elküldött koponya MR-re, azt mondta, hogy nem akar ijesztgetni, de ez lehet daganat is. Sajnos csak november végére kaptam időpontot... Szerintetek?
2011. okt. 3. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Bármi lehet, én sem tudom neked megmondani ezt látatlanban. Ha csak decemberre kaptál időpontot, az nagyon durva, mert ha még nem agydaganatról van szó, hanem bármilyen egyéb, akár csak bagatell problámáról, akkor is ott a sok szenvedés, a koncetrálóképesség-probléma, ami alsó hangon kijön az iskolai teljesítmény-romlásban.


Szerintem, ha megengedhetetd magadnak, azaz ha a családod megengedheti, jobb volna, ha egy magándokihoz elmennél és MIHAMARABB komoly kivizsgálás alá esnél. Ha mégis van valami - én sem ijesztgetésnek mondom, de mindig benne van a pakliban a rossz is -, akkor életmentő lehet, ha nem vársz hónapokig.

2011. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!