Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem nő tovább a hajam?

Miért nem nő tovább a hajam?

Figyelt kérdés

évek óta(5-6éve) nem volt vágva a hosszából,mégis csak a derekamig ér.egyszerűen nem nő tovább,megállt ennél a hossznál:(

miért?befolyásolja ezt valami?(étkezés,sport...nem is tudom)

láttam már térdig/bokáig érő hajú embereket.ez nem igazság!:)


2011. szept. 12. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha 5-6 éve a végéből sem vágtál, akkor szerintem ez az oka, még ha nincs is eltörve a vége(bár szerintem vmennyire biztos elvan - és ugye ez miatt nem is látszik a növés) meg azért nem árt néha egy kis frissítő vágás!:) nem sokra gondolok, csak 1-3 cm
2011. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a végéből szoktam vágni pár centit..kb évente egyszer,mert igen egy kicsit törik:(
2011. szept. 12. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember haja nem nő olyan hosszúra. A hajhosszabbítás jelenthet számodra megoldást, ha bokáig érő hajat akarsz. Valószínűleg az övéké is hosszabbítva van. Az enyém is csak fenékig ér, pedig már nagyon régen volt vágva.
2011. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A haj hossza egyéni adottság. Egyéntől függ, hogy mennyi a hajszálak élettartama, azaz mennyi ideje van nőni.Minden hajszál kihullik egyszer és gyakorlatilag néhány évente lecseréled az egész hajkoronádat. Átlagosan a haj hossza 70-100 cm, extrém esetben lehet ez több.

Sajnos ezt nem tudod befolyásolni semmivel. Legfeljebb marad a hajhosszabbítás.

2011. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát biztos nem fogom meghosszabbítatni..:)köszönöm a válaszokat
2011. szept. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!