Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 eves vagyok gyakran jarok...

18 eves vagyok gyakran jarok szoliba es most van kb 3 feher folt rajtam. Ugye nem lehetek vitiligos?

Figyelt kérdés
A csaladomban nem volt ilyen beteg es lehet hulyeseg meg bekepzelem de felek:D
2011. szept. 12. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fehér folttól kell félni,hanem a szolitól.

[link]

2011. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Megérdemled...
2011. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó én nem napi 2x járok mindennap:) és nem több éve szóval az ilyen kommenteket hagyagoljuk ha lehet.tisztában vagyok az ártalmaival és a kérdésemre válaszoljatok.köszipuszi
2011. szept. 12. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megmutatnám egy bőrgyógyásznak a helyedben. Szerintem senki nem tud hasznos választ adni, mivel nem látta az említett foltokat.

Ha aggódsz és úgy érzed ez nincs így jól (szerintem sem oké, ha szolárium foltokat okoz), akkor mindenképpen nézesd meg!

2011. szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Mielőtt szoliba jártál biztos nem voltak meg a foltjaid?

Régóta szolizol?

Hol vannak a foltok? Mekkorák?

Így látatlanban szerintem csak a szoliban szedtél össze valami gombát, de mindenképp menj vele orvoshoz!


19/L (vitiligos)

2011. szept. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!