Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok anyukátokkal miről...

Lányok anyukátokkal miről szoktatok beszélgetni?

Figyelt kérdés
15,5 éves lány vagyok és eddig soha nem volt komoly beszélgetésem anyával és nem is tom, h anya és lánya miről is szokott egymással beszélni!:( én már talán 1 vagy 2 éve depressziós vok és anya is az már igaz nem mondta, de láttam, h arról olvas és én is akkor olvastam mikor éreztem h tényleg az vok és látszik is rajta:( légyszi segítsetek
2011. szept. 12. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen nekem is roszs kapcsolatom volt anyukámmal, de mindig találtam valamit amiről beszélgethetünk. Suli, tanulás, barátnők viselkedése, gonoszul hangzik, de másik kifikázása..stb.. igaz, nem lett hűde tökéletes a kapcsolatunk, hiszen pl. a pasijaimról sohasem beszéltem neki, a mai napig nem tudja hogy voltam már pasival.. na mind1, de legalább már nagyjából jól megértjük egymást..sztem te is kezdeményezz bármiről, de minél vidámabb témáról. pl. most lesz a való világ hát nézzétek együtt, nevessetek a játékosokon, stb:D
2011. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia, én is 15éves lány vagyok. Sosem beszélek anyámmal, nem is akarok. De én is depressziós vagyok, és pánikbeteg amiért nem vagyok halandó iskolába se menni. Én megmondtam neki hogy valami nincs rendbe nálam és elmentünk mindenféle kivizsgálásokra. Most már legalább arról tudok neki beszélni hogy ha van valami bajom és segít. Szerinted mond el neki hogy depressziósnak érzed magad, esetleg hogy pszichológushoz akarsz járni. Így majd többet foglalkoztok egymással és segítitek egymást. Mond el neki miért érzed magad rosszul meg ilyenek.
2011. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! nekem elég jó mostanában a kapcsolatom az anyukámmal, de én se mondok el neki mindent(pasik, stb...), Én pl mindig a suliról, barátnőkről, tanárokról, néha a családról szoktam vele beszélgetni. Szerintem is először valami tévéműsorral, vagy valami felszínes dolgokkal kezdjetek. Aztán majd egyre jobban kialakul..:)
2011. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi:) de az a gond h anyának elég fura a természete és nem tom h összejönne-e?!
2011. szept. 12. 19:55
 5/7 anonim válasza:
a fura alatt mit értesz?
2011. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia. Nekem kiskorom óta nagyon jó a kapcsolatom anyuval, ezért leírok egy-két dolgot, hátha tudok vele segíteni.

Előszöris:

Fordulj hozzá bizalommal. Suli után számolj be neki, hogy mi volt aznap az iskolába, mitörtént, stb...

Ha tetszik neked egy fúú, kérdezz tőle bátran, bármit.

Kérdezősködj, apuddal hogy jöttek össze, hogy ismerkedtek meg.

Nézegess vele családi fotókat, és kérdezz tőle mindenfélét, hogy ez mikor volt, milyen volt...stb

A jegyeidet ne titkold el, ha rosszat kapsz, akkorse. Ha netán nem mered elmondani, akkor mond el neki pár nap múlva, ha kijavítottad(feleléssel vagy valami)

Ne késs otthonról soha, inkább érj haza 2 percel előbb, mint 1 perccel később.


Anyu a kezdetektől fogva tudja, hogy mikor ki volt a barátom, ha havonta váltottam, akkoris.

Most már 1 éve van barátom, és mindent elmondok anyunak, ármi is van. Ha jó, ha rossz, akkoris.


Néha együtt nézzük a tv-ben a Tinimamikat, és olyankor folyton kérdezgetem tőle a dolgokat, hogy ő nem-e bánta meg, h mittomén,21 évesen szült, mennyire fájt a szülés, kért-e érzéstelenítőt, meg még folytathatnám.


Remélem segítettem.

Lány/17

2011. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha tetszik neked egy fiú-/akart lenni/:D
2011. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!