Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szoktatok anyukátokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok anyukátokkal a szexről beszélgetni?

Figyelt kérdés
Tudtok tőle tanácsot kérni, vagy ő nem szeret ilyesmiről beszélni?
2011. okt. 31. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/113 anonim ***** válasza:

igen szoktunk beszélni róla, és még tanácsokat is ad

15/l

2011. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/113 A kérdező kommentje:
Miben kérted ki a tanácsát legutóbb?
2011. okt. 31. 12:30
 3/113 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk, félek hogy meglepődne XD
2011. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/113 anonim ***** válasza:
100%
Az első voltam. Hát igazából nálunk nem úgy megy, hogy kikérem a tanácsát, hanem ő maga mond olyan dolgokat amik hasznosak lehetnek mondjuk az ágyban. Pl.: Ha majd eljön az ideje próbáljak meg ne szorongani meg stb... Persze kapcsolat téren is megbeszélünk mindent. Az összes fiúról tud, aki tetszik. Ha már szerelmes vagyok belé akkor az nehezebb falat, de soha egyikőnk sem mondja ki. Szóval rám hagyja, hogy el akarom e mondani vagy sem. És hidd el, sokkal könnyebb ha elmondasz neki mindent. Például nálam még azt is tudja, hogy elhívtak múltkor sörözni én el is mentem velük és ittam egy kortyot. Amíg tudja, hogy nem hazudok neki és az az egy korty tényleg annyi volt, mert annyi volt, akkor mindig nyíltan elé állhatsz és elmondhatsz neki mindent. Ő pedig segíteni és támogatni fog, mindenben amiben tud.
2011. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/113 A kérdező kommentje:
Saját élményeit nem szokta elmesélni?
2011. okt. 31. 15:08
 6/113 anonim ***** válasza:
100%
De... már nem is egyszer volt olyan. Szóval olyanokat tudok, hogy apával nem csinálták állva mert az kényelmetlen mindkettőjüknek meg stb. Akkor azt is tudom, hogy terhesen jobban kívánta a szexet.. Tudom, hogy először hol csinálta. Szóval sok mindent elmond, de azért mégis meg van a maga kis személyes tere.
2011. okt. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/113 A kérdező kommentje:
A punciborotválásról is szoktatok beszélni. Tudom, hogy az idősebbek nem borotválják. Ő hogy áll hozzá ehez a témához?
2011. okt. 31. 15:15
 8/113 anonim ***** válasza:
100%
Ő azt mondta, hogy ha akarom akkor szedjem le, ha nem akkor pedig hagyjam.
2011. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/113 A kérdező kommentje:
Ő borotválja?
2011. okt. 31. 15:17
 10/113 anonim ***** válasza:
nem
2011. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!