Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek az izzadtságszag...

Mit tehetek az izzadtságszag ellen?

Figyelt kérdés
Minden nap szoktam fürdeni... általában reggel, indulás előtt. Be is fújom magam dezodorral de semmit nem használ. Mire a suliba érek nagyon kellemetlen izzadságszagom lesz :S A víz nem folyik rólam, csak érzem a szagot. A hónaljam szokott nagyon izzadni, kipróbáltam már ilyen különleges folyadékot ami kimondottan erre a célra készült de semmit nem használt. Rövidujjúban nem is nagyon merek menni sehova mert az fix, hogy ott lesz a folt a hónaljamon. De ilyen 25 fokokban is, főleg ha sétálok hőhullámaim vannak. Mit tehetnék? Már komolyan nem merek emberek közé menni :S Itthon viszont lehet 40 fok is a szobában, nem leszek büdös és izzadt.
2011. szept. 12. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Old spice ha fiu vagy...
2011. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és már mindenféle dezodort kipróbáltam. De nem csak a hónaljam izzad hanem az egész felsőtestem :S
2011. szept. 12. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Használj golyos dezodort vagy van az a kremszeru dezodor, hasonlo a hatasa a golyoshoz csak ez felszivja az izzadsagot. Vegyel feher polot mert azon nemlatszik a folt es szerezz be par inget, olyant ami nem feszul ra sem a karodra sem a honaljadra. Ja es a dezodort furdes utan azonnal hasznald, ha este tusolsz akkor is es reggel mikor oltozol akkor is. Nekem ezek valtak be.
2011. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már próbáltam mindenféle dezodort :( Ha nem a hónaljam, akkor a dekoltázsom izzad :S Azt meg nem kenhetem be...
2011. szept. 12. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Hormonális problémára nem gondoltál? Talán valami ilyesmi okozhatja. Nálam legalábbis ez a baj.

2 éve szültem, szülés óta ez volt a 3. nyaram, amit "szétizzadtam". A fejem elképesztő módon izzad, állandóan vizes a hajam is. Jó, mondjuk azt hozzátenném, hogy vastag, hátközépig érő hosszú hajam van. Ez sem segít túl sokat, gondolom. Na meg az sem, hogy 10 kg felesleg van rajtam...

De előtte nem volt ilyen gondom. A felsőtestem is tiszta verejték persze, elég zavaró. Voltam bőrgyógyásznál és nőgyógyásznál. Mindketten hormonális jellegű problémát mondtak.

2011. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De nekem nem az izzadás a bajom, mert az nem vészes, max a hónaljamon. Hanem a szag... :S
2011. szept. 12. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a ruhaddal lesz a baj. Nem figyelted meg soha, hogy ha uj poloban vagy abban nem erzodik? Egy ido utan a dezodortol lesz egy csik a honaljvonalnal, amit nem lehet kimosni. Meg is kemenyedhet. Na annak lehet rosz szaga mikor ujra atnedvesedik. Azert mondtam hogy probalj olyan inget venni ami nem er hozza a borodhoz.
2011. szept. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon nem izzadsz csak emberek között akkor ez valami lelki probléma.Szorongás stressz? Fordulj pszichológushoz.
2011. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!