Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért cikiznek? (lent) Kisfiús...

Miért cikiznek? (lent) Kisfiús arc.

Figyelt kérdés
pl: Ott vagyok suliba állok és valaki el kezdi hogy ki ez,hanyadik osztályos, a másik meg elkezdi hogy egy biztos 7.-es. 9-es vagyok amúgy. Meg egyszer úgy rám nézett egy fiú biztos gondolta hogy ki az a 10 éves. Meg az osztályársaim is de már abbahagyták. ÁÁ nagyon rossz. Már arra is gondoltam hogy ki se megyek az utcára meg ilyesmi. Szerintetek fog változni az arcom??? Ha kérdeznétek nincs semmi betegségem és nem is volt! Semmi hormonprobléma. Serdülök is rendesen. DE ez engem nagyon zavar!!:( Semmit se tegyek? 15/f
2011. okt. 5. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, biztos aranyos vagy. :))
2011. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Gress ***** válasza:
Miért mit tudsz ellene tenni?Lehet változik lehet nem,fogadd el.
2011. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én párom 21 éves és 16-nak néz ki. Én 23 vagyok és néha elkérik a sörnél a személyimet. És akk ilyet szólnak. Azt hittem még csak 15 vagy!

Haha, mondom. :D

23/N

2011. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Később még büszke leszel rá. Tudom, ez olyan öreges válasznak hangzik, de így lesz meglátod. Szerencsés alkat vagy, csak azt mondom.
2011. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de függetlenül ettől, mutálhatok??
2011. okt. 6. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze. Te magad is írtad, hogy tapasztalsz serdülőkori változásokat. Márpedig akkor lezajlik minden ilyen folyamat. Olyan nincs, hogy valami kimarad.
2011. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy most 15 évesen elkezdek mutálni??
2011. okt. 6. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Belátható időn belül biztosan.
2011. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
O latnal engem 26eves fejel ugy nezek ki mint egy 18eves tok szar bar csak meg doglenek
2011. okt. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!