Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni hogy van e...

Honnan lehet tudni hogy van e TB jogviszonyom?

Figyelt kérdés
Júniusban elvégeztem egy OKJ-s képzést, azt tudom, hogy elvileg decemberig még fizetik utánam a tb-t de egy hetet már dolgoztam bejelentett munkában, viszont most már egyszerűsített munkaszerződéssel dolgozom. Ilyenkor is biztosítva vagyok még?
2011. szept. 13. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elmész dokihoz és ő ott látja a rendszerben.
2011. szept. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha regisztrálsz az ügyfélkapun, akkor ezt is tudod ellenőrizni.

30 napig bizonyos menüket használhatsz, de ha véglegesíteni szeretnéd (és ügyeidet ott intézni, pl. adózás), akkor okmányirodában kell kérni a végleges regisztrációt.


[link]

2011. szept. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De nyugi, december 15-ig biztosított vagy, akkor ha is azt mondják, hogy nem. AZ oktatási hivatal kijelent, amit befejezted a sulit, de az állam még alanyi jogon adja december 15-ig.
2011. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi az offért,de én is kíváncsi vagyok a válaszokra. Én is júniusban fejeztem be az okj-s sulit,de nekünk semmit nem mondtak a TB-ről,hogy meddig fizeti az állam. Pont most gondolkoztam,hogy bemegyek az APEH-hoz,és kérek csekket,amivel be tudom fizetni,mert sosem tudni,mi történik. De akkor ezek szerint még jár. :-)
2011. szept. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!