Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha halálos betegségben szenved...

Ha halálos betegségben szenvednétek ti szertnétek tudni konkrétan mennyi időtök van még hátra?

Figyelt kérdés
Én nem tudom eldönteni melyik a rosszabb. Ha nem mondanák meg vagy ha igen...
2011. szept. 22. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném. Egyrészt, hogy pontosan be tudjam osztani a maradék időmet a fontos dolgokra, másrészt nem akarnék minden nap rettegve fölkelni, hogy talán ma történik meg.
2011. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mind a kettő rossz, de én biztosan tudni szeretném, mennyi időm van még hátra. Bizonytalan lenne minden nap, de addig amíg tudod, hogy még élsz, addig könnyebb kicsivel, mint hogy nem tudod mennyi időd is van még hátra. :/
2011. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, de az is borzasztó ha tudod... Akkor is állandóan azon zakatolna az agyam. Mire kijön ez a film, mire elkezdődik az új tanév, mire...
2011. szept. 22. 21:57
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Na, ha ezt tenném, magammal szúrnék ki. Nem akarom a saját időmet pocsékolni azzal, hogy kétségbe esek amikor tudom, hogy ketyeg az óra. (ha véletlen megtörténik, legyek ugyanennyire tökös,amen:))
2011. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerncsére nem én vagyok ilyen helyzetben, de ismerősöm sajnos igen... Én a helyében nagyon kétségbe esnék, nem igazán van olyan állapotban, hogy elhagyja majd a lakást a hátralévő idejében, én nem tudom hogy tolerálnám ezt.
2011. szept. 22. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:

na, akkor itt életbe lépne a mondás: élj úgy minden nap, mintha életed utolsó napja lenne.


szeretném tudni, hiszen így be tudom osztani az időmet, és el tudok búcsúzni a számomra fontos emberektől, valamint minden napra betábláznék valami izgis, előtte-még-sosem-csináltam-ilyet típusú programot.


néhány embernek tartalmasabban telne az élete, ha ilyen szituba kerülne, hiszen sokaknál azt látom, hogy a fél életüket végigvegetálják, és szinte sosem csinálnak semmi jó programot, nem élnek át jó dolgokat.

2011. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudni szeretném. Azért, hogy beosszam az időmet, hogy kiélvezzem még amit tudok. :)

Egyébként mi a baja az ismerősödnek, ha kérdezhetem?

2011. szept. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nézzétek meg az Új Germán Medicina videóit a neten, aztán utána rájöttök hogy mennyire nem tudtok semmit a betegségek milyenségéről.
2011. szept. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem néztem meg, amit az utolsó kommentelő ajánlott, de igaza van. Bár nem erről szólt a kérdés, de a legtöbb haldokló nagyon gyenge, fájdalmaik vannak, a gyógyszerek mellékhatásaitól is rosszabb lehet a helyzet, nem bírnak enni, így nem lehet könnyű "kiélvezni" a helyzetet, amíg lehet.

Azon kívül azért is megfontolandó, hogy tudni szeretném-e mivel nagymamám mikor megbetegedett azt mondták maximum 3 éve van. Már lassan 7 éve volt ez...


22:38 Rákkal műtötték, de miután felnyitották olyan rossz állapotban volt, hogy el sem kezdték kipakolni...

2011. szept. 23. 19:27
 10/10 anonim ***** válasza:
én szeretném tudni...meg kell tudnom,hogy érdemes e még tartós élelmiszereket vennem :-)
2012. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!