Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj ennyire a derekam?...

Miért fáj ennyire a derekam? Hogyan tudnám kezelni?

Figyelt kérdés

Péntek reggel óta nagyon fáj a derekam, ha futni, hajolni, vagy emelni próbálok valamit. Alig mozgok, mivel nem engednek sehova, és testnevelés órám is 2-3x van egy héten, de most az sem megy a derekam miatt. Egész nap ülök, mivel más nem igazán tudok csinálni. A testtartásom szerintem rossz egy kicsit, és nagyon nem normális dolognak tartom azt, hogy 13 évesen így fájjon a derekam. Hogyan tudnék tenni valamit ellene?

Köszönöm az értelmes válaszokat!


2011. szept. 13. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, ezt kihagytam: Igazából nem is a derekam, hanem kicsit följebb, a vesém környékén fáj.
2011. szept. 13. 15:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet kifázott a veséd. Lány vagy?

Mert a mai lányoknak kint van a fél felső teste, nem is csodálkozom ha ilyen tüneteik vannak.

2011. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek tobb oka is lehet, mozgasszegeny eletmod, rossz tartas, es valoban egy felfazas is.

Ha a szuleid nem is engednek sehova, de mar otthon is tudsz mozogni, hiszen erre tobb lehetoseg is van. Vannak olyan gyakorlatok, nyujto gyakorlatok, amiket egy szobaban is ellehet vegezni, ez mar gyogyitolag hatna a derekra jelenleg is, mivel az ulessel artasz, mivel megterheled a gerincedet, foleg, ha ulni sem ulsz egyenes gerinccel!

TEhat ezekre figyelni kell, es valtoztatni, azon, ami nem jo, tartas, es mozogni...orvosi kivizsgalas, ha netan felfazas miatt van, mivel akkor a gyulladastol van a fajdalom.

Jobbulast!

2011. szept. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyáltalán nem vagyok felfázva, és fiú vagyok. Megfogadom a tanácsaitokat!
2011. szept. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!