Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jogosan félek az mr vizsgálattól?

Jogosan félek az mr vizsgálattól?

Figyelt kérdés

5 hónapja folyamatosan fáj a fejem. Lány vagyok, ősszel leszek 14, még nem menstruálok.Volt már vérvételem, jártam ideggondozóban, szemészeten, EEG-n, természetgyógyásznál, nem vagyok frontérzékeny. Semmi egészségügyi problémám nincs az enyhe allergiámon kívül. Semmi rendellenességet nem találtak a szervezetemben ami okozhatná a fejfájásom. Akkor is fáj a fejem ha stresszelek és akkor is ha nem.És most jön fejfájásom okának a kutatásának következő állomása.Az MR.nagyon félek, mert filmekbenláttam már használatban és ott az emberek bepánikoltak vizsgálat közben.Én is félek.Befeküdni egy szűk kis csőbe...az ideggondozóban azt mondták hogy úgy zúg mintha szét akarna esni :(

anyunak egy papíron alá kellett írni hogy nem támogatja a vérfestést.

ez az egész elég rosszul hangzik. Akkor most jogosan félek?Meg tudnátok nyugtatni?

S.O.S.


2011. szept. 15. 20:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
holnap megkapom az eredményt. kíváncsi vagyok rá. ténykeg nem volt vészes :)
2011. nov. 2. 19:22
 12/14 anonim ***** válasza:

És mi volt?

Nem írtad meg

2014. júl. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kaptál füldugót?
2014. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltál a készülékben?
2014. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!