Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a torkomon/torkomb...

Mi lehet ez a torkomon/torkomban? Góc?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó,hogy pár hete felfedeztem a torkom egyik részén egy fehér kis genny szerű pöttyöt,de annál egy kicsit nagyobb.Hülyén fogalmazok,a mandulám környékén.Én gócra gyanakszom,de nekem soha semmi gond nem volt a mandulámmal.Beteg is ritkán vagyok.Viszont már egy jó pár éve nincsen velem valami rendben:emésztési problémáim vannak,a fogaim is szép lassacskán tönkre mennek,és ami miatt a gócra gyanakszom,hogy előjött nálam a rosacea nevezetű bőrbetegség is:S Az utóbbi időben pedig,elkezdtem elég erőteljesen izzadni is.Jövőhéten mindenképpen elmegyek orvoshoz ezt megmutatni neki,de eléggé megijedtem,hogy talán ki kell venni a mandulámat.Így 20 évesen ez már eléggé rizikós lenne.és igaz,hogy nem szokott bedagadni vagy ilyesmi,de ,ha jó gondolom és ez góc ,akkor nem tudom ,hogy lehet gyógyítani,mert én inkább kivetetném a mandulámat,hogy ezek a problémák nálam végre megszűnjenek,mert már eléggé el vagyok keseredve.Nagyon köszönöm annak,aki elolvassa és válaszol és bocsánat a hülye megfogalmazásért.
2011. szept. 17. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne kérj elnézést, és ha mégis ki kell venni a manduládat, nem kell tőle félned, macerás az igaz, de nem veszélyes.
2011. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Igyekszem nem izgulni,csak voltam olyan okos is,hogy olvasgattam egy-két fórumon a mandulaműtétről,ahol elég sokan rémtörténetekről számoltak be....és én sajnos egyébként is marha félős,meg izgulós típus vagyok,ha ilyesmiről van szó.:( Próbálok benne reménykedni,hogy valamilyen gyógyszerrel ki lehet ezt kezelni.köszi még egyszer.
2011. szept. 17. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!