Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erősen sárga a vizeletem már...

Erősen sárga a vizeletem már több hónapja. Nagyon fáradékony is vagyok. Miért? (a többit lent. )

Figyelt kérdés
Szóval pár hónapja észrevettem, hogy erősen sárga a vizeletem és a szaga is borzasztó. Nagyon hamar kimerülök pedig nem végzek sok fizikai munkát. Gondoltam rá, hogy megtisztítsam a szervezetem. Egyik ismerősöm jógázott és 1 vagy 2 hétig csak rizst evett és mondta, hogy sokkal jobban érezte magát ezután. Most vagyok végzős lány a középiskolában.
2011. szept. 17. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább egy vizelet és vérvizsgálatra kéne elmenned.
2011. szept. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A nagyon sárga vizelet inkább arra utal, hogy keveset iszol. De mivel más panaszaid is vannak inkább csináltass egy vérképet.

Mivel vérszegénység is okozhat kimerültséget, így diétát inkább nem ajánlanám (amúgy sem). Valami könnyebb sport viszont nem ártana, mert a mozgáshiánytól lehet csak igazán elfáradni :).

2011. szept. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál többet, és irány az ifiorvos.
2011. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!