Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik ezek a kiütések? (képek...

Mik ezek a kiütések? (képek lent) 15/L

Figyelt kérdés

Én ekcémás vagyok már kb. 2 éve.Most egy jó ideje nem jött ki rajtam, de néhány napja észrevettem, hogy furcsa pöttyök vannak rajtam.Anya fél, hogy himlő vagy hasonló.Jövőhéten valószínűleg elmegyek dokihoz, de jó lenne ha valakinek lenne valami tippje.Előre is köszi!!

képek:

[link]


[link]


Ja és még annyit, hogy a legtöbb "pötty" a kezemen van.A nyakamon és az arcomon néhány van, és néhány a lábamon.


2011. szept. 17. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nem himlő. Ha lázad sincs, akkor meg tuti. Ekcémára hasonlít, de lehet allergiás reakció is, tehát figyelni, és ha rosszabbodik, irány az orvosi ügyelet, de szerintem nem lesz semmi gond.
2011. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez semmiség, magától elfog múlni..amúgy szép a szemed! :D
2011. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi akkor megnyugodtam (:

Jajj aranyos vagy köszönöm :$

2011. szept. 19. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyu ápolónő, és azt mondja, hogy allergia ellen szedj gyógyszert, vagy egyszerűen menj orvoshoz:)
2011. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az ekcémámra kenőcsöt kaptam a bőrgyógyásztól.De köszi mindenképpen elmegyek újból.(:
2011. szept. 19. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!