Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Dyshidroticus ekcémát hogy...

Dyshidroticus ekcémát hogy lehet a legkönyebbe elmúlasztani vagy kezelni?

Figyelt kérdés
milyen krémekkel vagy valami ilyesmit lécci mert anyum keze elég csúnya :S piros viszkedneki , fáj , néhol sebes vmi hatékony cuccot lécci (nemrég vesztette el az anyukáját és elég stresszes emiatt is lehet?)
2011. okt. 29. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez : Neuro-dermitis is lehet, ami stresszel, lelki problémával(is)jelentkezhet. Elsösorban vegyszer, tusfürdö, mosogatószer, parfümös börápoló( gondolok itt niveára, vagy bármi másra) használata mellözendö. Ehelyett zsíros parfümmentes ápoló krém gyógyszertárból, pl. Excipial( hogy ne száradjon ki)+ Kortizon kenöcs 5-10 napig( ami csak receptre)kapható. De ha szimpi a gyógyszerész egy lájtosabbat kaphattok annélkül is.
2011. okt. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. okt. 30. 12:40
 3/3 anonim válasza:
Nekem régóta megvan Diszhidrotikus ekcéma és most kaptam egy kenőcsöt aminek az a neve, hogy Cicaplast 50 mg (a gyártó:La-Roche-Posay). Nekem bevált. Remélem anyukádnak is jó lesz!
2014. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!