Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terheléstől függetlenül...

Terheléstől függetlenül nagyon dagad a bal bokám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 2napi pihenés után sem lohad le a bal bokám, sajnos 3x12 órát melózok folyamatos állómunka, és a súlyom is nagyon sok, de sztem ez már nem attól van, doki nem mond semmit csak hogy lekell fogyni....ezzel nem oldja meg a gondomat (hozzáteszem tudom hogy lekellene...de ez nem csattra megy) mitévő legyek?
2011. szept. 17. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj fáslit, vagy vegyél erre való gumizoknit (térdzoknit). Valószinűleg a nyirokmirigyek nem müködnek rendesen, nem vezeti el vizet, ezért dagad a lábad.
2011. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kötöszködni akarok, de szerintem is fogyózz, mozogj sokat, figyelj az étkezésedre! Napi 3liter folyadék, masszázs nyámi :)! Ha nagyon megerőlteted nagyobb baj is lehet pihentesd!!
2011. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Etkezesi szokasnak a megvaltoztatasa, ehhez nem kell kulon ido, mivel megvaltoztatod azt, maskeppen eszel pl.

Tudatos etkezes!

Ehgyomorra, mezei zsurlo es csalantea, de ebbol kevereket is keszithetsz, es ugy fogyasztod, a mennyiseg, 3 dl. legyen.

Ennek mar tisztito hatasa van, viszont nagyon jol kihajtja a felesleges vizet a szervezetbol, igy mar fogyozol is.

A hust egy idore hagyd el, es inkabb konnyebb eteleket fogyassz, ami nem terheli meg az emesztest, de a majat, es a veset sem.

Napkozben szinten fogyasszal 3-4 csesze gy.novenyteat.

2011. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!