Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni horkolás ellen?

Mit lehetne tenni horkolás ellen?

Figyelt kérdés
A tesóm annyira horkol hogy nem bírok mellette aludni! Anyuék is engem szidnak amikor a tesómat felverem azzal hogy ne horkoljon! Azt mondják ne zavarjam fel, mert az én hibám hogyha nem tudok tőle elaludni, és az nem baj hogyha én nem tudok aludni, csak a tesóm aludjon. Más is van ezzel így? Legszívesebben egyedül aludnék. Hogyha már valaki egy kicsit is horkant már nem tudok elaludni tőle.
2011. szept. 19. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Jajj itt vagyok én. Párom annyira horkol, hogy elviselhetetlen. Én nem mondom, már én is hibás vagyok, de komolyan attól félek, hogy egyszer megfojtom. Tényleg már annyira rá vagyok állva a dolgokra, hogyha a levegőt hangosabban veszi is rázom, hogy kelj fel ne horkolj, fordulj meg. Iszonyat. A hétvégénk úgy alakult, hogy ő nem aludt nálam. Valami hihetetlenül ki vagyok pihenve. 3 éve nem aludtam 10 óráig. ÁÁÁÁ és már mindent kipróbáltunk semmi eredménye nincs.
2011. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Én sem tudok horkolás mellett aludni és egyre idegesebb leszek tőle. Az nem megoldás hogy a "te hibád hogy nem tudsz pihenni". Szüleidnek ebben nincs igaza. Nem tudsz külön szobába menni?


De van pár dolog amit írnak a horkolás ellen.


[link]

2011. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én párom is iszonyú hangosan horkol.Sokszor volt hogy hajnalban már a sírás kerülgetett.Legtöbbször ha már végképp nem bírtam elviselni a horkolást,lementem a nappaliba és a kanapén aludtam.Nálunk egy valami segített.Az hogy hajnalban keltem, egész nap dolgoztam,este edzésre mentem,és lefekvéskor már alig álltam a lábamon olyan fáradt voltam.Amint letettem a párnára a fejem már aludtam is..Így még a horkolása sem ébresztett fel..
2011. szept. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Füldugó. Van, hogy tényleg csak ez segít. Két éve ezzel alszom.
2011. szept. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én járok suliba, de a horkolásra még így is felkelek! Nyáron külön szobába aludtam, de most hogy jön a tél újra a tesómmal kell aludnom! Amikor felver a horkolással sokszor úgy fejbe tudnám vágni, és engem is már kerülgetett a sírás és düh hogy nem tudok aludni! Anyuék azt mondják mi lenne ha koliban lennék, hiszen én egyáltalán nem tudom elviselni hogyha valaki horkol és azt is mondják hogy én emiatt egyáltalán nem tudnék másokkal lakni!
2011. szept. 19. 13:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se tudom elviselni, se nappal , se alvás közbe, borzalmasan idegesítő. Szerencsére nem kell senkivel együtt aludnom :)
2011. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mizofoniám van, nem bírom a horkolas hangot, olyan erzes, mint amikor vki vegig huzza a kormet a tablan, el kell menekulnom☺
2019. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!