Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni horkolás ellen?

Mit lehet tenni horkolás ellen?

Figyelt kérdés

A férjem borzasztóan horkol, sokszor át kell költöznöm a másik szobába. :) Az orrsövényét már megműtötték, úgyhogy nem attól van.

Az nem megoldás, hogy lökdösöm, hogy forduljon el, mert akkor ő sem tud pihenni.


2010. jan. 24. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
engem is érdekel!
2010. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 JW válasza:
Pl. nem alszol. Az az egyik leghatásosabb. Amúgy én is küzdök a problémával.
2010. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
15%
www.google.hu ----> Próbáld ki ezt a hasznos oldalt, talán ha beírod, hogy horkolás ellen...... stb. akkor lehet választ találsz a problémád megoldására :)
2010. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nagyon kedves vagy előző, de ő itt szeretne választ kapni rá, nem véletlen írta ide ki:))
2010. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 JW válasza:
Elvileg akkor minden kérdésre ott a google, tehát ez az oldal felesleges is. :)
2010. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Vannak olyan kérdések amikre még a gugli sem képes válaszolni, de ez egy tipikusan olyan kérdés amire jobban jár ha a guglin talál választ mert ott 2perc alatt 1500 megoldást találhat, szakértőktől, tudós fundálóktól :P:D De hogy ne legyek szemét szerintem próbáldd ki Tv-ben is reklámozzák, csipesz az orra, nem tudom pontosan mi a neve (Tom guglizzam ki:D ) az megoldja állítólag a problémát.:D
2010. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hason fekve kell aludni.
2010. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és ha hason fekve is horkol?
2010. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

OFF nekem sikertörténetem van :)

fiatal vagyok 17, de már 12-13 éves koromban valamiért elkezdtem horkolni néha még engem is zavart, majdnem rá 2 évre eltört az orrom, aztán még abba az évbe 2szer eltört :) egyéb balesetek: vízilabda, csúszda, focizás közbe.. és íme a 3 törés óta nincs horkolás.. Jó most nem azt mondom, hogy törd el a férjed orrát és főleg ne 3szor hanem ezt csak megosztottam :D

2010. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nagyon nagy arc vagy! :-)))))))
2010. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!