Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fog mutálni a hangom? Nagyon...

Fog mutálni a hangom? Nagyon érdekelne ez engem!

Figyelt kérdés
És ha igen mikor? Ha kérdeznétek nincs semmi baj a pajzsmirigyemmel és a szüleimnek sem volt! Eléggé szeretnék már + fiatalos az arcom el lettem cseszve. De csak őszinte válasz kell
2011. szept. 19. 21:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaaa mindjár 15 éves leszek!! szeptember 22.én
2011. szept. 19. 21:08
 2/10 anonim ***** válasza:
fokozatosan több év alatt fog mutálódni a hangod. Én is azt vártam, hogy ma még vékony hangom van, holnap berekedek, holnapután mély hangom lesz, hát nálam sem így történt, hanem fokozatosan mélyült. Még neked is fog nyugi :)
2011. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő. Én pl. 15 évesen is ugyanakkora voltam mint most a 25. szülinapom után, csak 10 kilóval könnyebb. Egy jóbarátom pedig a gimi elején olyan alacsony volt, hogy a hónaljamig se ért, aztán 16-17 évesen elkezdett nőni és most olyan magas mint én.

A hangod mutálása a hormonjaiddal van kapcsolatban, ugyanúgy mint az arcszőrzeted. Ha a hormontermeléseddel minden rendben akkor fog, de a szakáll vagy bajusz növesztésről még pár évig le kell mondanod, hacsak nem olyat akarsz mint amilyen a cirkusz kerítése.. ..a medve szökése után. :)

2011. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

majd ha eljön az ideje, és oda érsz a testi érésben

minden fiú mutál, csak van, akiknél kevésbé feltűnő a dolog

és nem tudom, miért hozod itt fel a pajzsmirigy-problémát, annak nincs sok köze a dologhoz

2011. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
* mármint ha nincs és nem is volt probléma a pajzsniriggyel
2011. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó azért egy dolog van a mellékpajzsmirigyemmel. Túltermeli a Ca-ot.
2011. szept. 19. 21:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Orvos szerint valami parathormon szintem magas. Mással szerintem nincsen baj. Mert mondta volna az orvos.
2011. szept. 19. 21:28
 8/10 anonim válasza:
Kérdező!: Már mutált a hangod?
2014. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen
2015. júl. 3. 21:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Látod, mutált a hangod, csak várni kellett. Most már 25 éves vagy, fes' mély hangú fiatalember.
2022. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!