Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy csillapítsam...

Mit tegyek, hogy csillapítsam a derekamban lévő fájdalmat?

Figyelt kérdés

Már annyira fáj,hogy megőrülök töle,és a fájdalomcsillapítók se használnak. Kb 6 hónapja kezdődött,és voltam orvosnál is. Valami porckopást állapítottak meg,meg a csigolyáim is el vannak csúszva.Az orvost nem igazán érdekli,hogy nekem mennyire fáj,mert elvileg ez nem annyira komoly,és már rég el kellett volna múlnia.MRI vizsgálatra fel vagyok íratkozva,de az még másfél hónap múlva lesz.Magánorvoshoz nem tudok elmenni sajnos,mert nincs pénzem rá.Teljesen el vagyok keseredve,és még az is nagyon rossz,hogy a környezetemben lévők, nem veszik túl komolyan a dolgot.Kb így állnak hozzá, hogy egy "kis derékfájás",attól bármit nyugodtan lehet csinálni.Reggel mikor felkelek,még menni is alig tudok,nemhogy csinálni valamit. A lehajolásról már nem is beszélve.Ha leesik valami,vagy fel kell valamit venni a földről,úgy kell leguggolnom(de azt is nagy fájdalmak árán).Egész nap fáj,de ha "mozgok",akkor erősödik a fájdalom.Teljesen tanácstalan vagyok,és egyre inkább el vagyok keseredve.Az orvosokban sem bízom már!:(

34/F


2009. ápr. 24. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Csontkovács lehet megoldaná a dolgot. Ha érdekel akkor írj emailt és megadom a címét. Anyámnak a térdében volt prockopás annyira h állandóan kiugrott a helyéről, de a csontkovács úgy rendbetette h már lassan fél éve semmi baja. Nekem meg egyszer az egyik nyaki gerinccsigolyám ugrott ki.. kb 3 napja fájt a fejem, de olyan szinten h majd besz*rtam, mindig úgy voltam vele h majd reggelre elmúlik. De semmi. Doki beutalt 1 hét múlvára neurológiára... Ha akkor nem találom meg ezt a csontkovácsot, akkor nagy eséllyel most tolószékben ücsörögnék, mert mire ott ki is derítik a dolgot addigra már minimum valami maradandó károsodásom lesz.. (és ráadásul a hozzáértő dokik elsőre sem ismerték fel, tehát még garancia sincs hogy kiderítették volna h attól fáj a fejem, hogy ott a nyaki csigolya elszorít valami eret..)
2009. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül olvastam a kérdésed, egy fizikoterepautát kellene felkeresned, nem tudom, hogy egy izom-ideg stimuláló napi 20 perc használattal nem mulasztaná-e el a fájdalmad. Kérlek, keress egyet lakókörnyezetedben és akár telefonon érdeklődd meg. Igaz én hasfogyasztásra használom, teljesen más kategória, de úgy tudom, nagyon sokmindenre jó. Itt utána tudsz nézni:


[link]

állítólag nagyon jó fájdalomcsillapító, gerinc- hát és végtagokra, talán a derekadra is jó lehet, bár a vesére nem tehető. Mindenképpen kérd ki ebben szakember segítségét, lehet tudsz kölcsönözni is ilyet és hasznát veszed. Én is bérlem, bár amennyit fizetek érte, már vehettem volna: használtan 10-15ezerért is van, újonnan 50ezer.) Remélem, segítettem, ha nem, akkor is jobbulást!

2009. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megint én, annyi még, hogy ennek a gépnek a referenciaoldalát linkeltem be, a kék szövegekre kattintva olvashatod, melyik intézmény, vagy személy mire használja. Én hasamból 6 cm lement másfél hónap alatt :) na jobbulást.
2009. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Elekrtoterápiás kezelésen voltam már, de ugyanúgy nem használt sajnos.(10x15perces kezelések)
2009. ápr. 27. 13:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Csontkovácshoz el szeretnék menni valamikor talán,de mint írtam is nincs rá pénzem most.Mert gondolom nem 1x kell elmenni:(
2009. ápr. 27. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!