Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Idegbecsipodes (? ) a derekamb...

Idegbecsipodes (? ) a derekamban, ami mostmar kisugarzik a labamba is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azt hiszem a derekamban becsipododtt egy ideg a bal oldalon par hete, ami bo egy hetre majdnem 'lebenitott' szinte semmit nem tudtam csinalni. Azota mar javult de most meg par napja erzem, hogy megy le a labamba a fajdalom. A derekam sem tokeletes meg, es mostmar a labam is kezd fajni. Valakinek tapasztalata esetleg? Fajdalomcsillapitok, kremek nem segitenek.
2011. aug. 20. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Doki?? Egyébként meg cataflam az elég erős, csak álmosít, szal ne vezess vele, meg repülőket se irányíts.De mindenképp elkell menj dokihoz, mert ez vényhez kötött.
2011. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gerincsérv is lehet, ezzel már orvoshoz kell menni.
2011. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje orvoshoz elmenni,igy volt a baratnöm,az utolso pillanatba mütöttek meg.Azota mar terapiara is jart,de a zsibbadas megmaradt neki,az orvos szerint ha elöbb megy,az se lett volna.
2011. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 De Puta Madre ***** válasza:
Fájdalomcsillapítót felejtsd el, többet árt, mint használ. Csak elfedi a fájdalmat, így a problémát is, de nem gyógyítja, nem mulasztja azt. Orvos, esetleg masszázs!
2011. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt.. Ugyanígy! Elmentünk dokihoz, 2x is, de egyik se tudott segíteni... Reménytelen, mostmár beletörődtem.
2011. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen esetbe a masszazst semmi esetre nem ajanlom,ha serülese van,meg több rosszat csinal,ha zsibbad a lab,az nem jo jel.Az orvos legvaloszinübb elküld ct-re .
2011. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress fel egy jó csontkovácsot! Nekem 15 éve volt hasonló esetem, szinte tökéletes lett, pedig gyakran nehéz munkát végzek. Meg akartak műteni, de nem engedtem az 50%-os esély miatt! Sajna azóta a gyógyítóm visszament külföldre.
2011. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

egy éve nem tudnak velem mit kezdeni, csak fájdalomcsillapítót írtak, de nem használ már. kaptam egy szteroid inekciót, amitől majden meghaltam...

most egy infúziós kúrara megyek, 5 napos ambuláns.ettől is nagyon félek, mert a leírásban rémísztő dolgok vannak mellékhatáként feltüntetve.

lehet, hogy erre is csak kidobtam a pénzt, mert az elsőnél abba kell hagyni:((

támogatás a tb-től nulla a gyógyszerekre, infúzióra.

se éjjelem se nappalom a fájdalomtól. ahogy TE is írtad a derékkal kezdődött és a faron át a comb, a térd a lábszár

végig irgalmatlanul fáj.

éjszaka még szörnyűbb.

a diagnózis ischialgia. az MRI egy csomót mutatott ki

a csigolyák között, az idegsebész csak annyit mondott, hogy ő 40 év sebészi tapasztalattal sem műtené meg...

hát így állok.

azért TE ne add fel, kérj beutalót szakrendelésre.

és jobbulást.

üdv.

2011. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Huhh, koszonom a jotanacsokat, hetfon akkor bejelentkezem orvoshoz. Regen volt ilyenem, bar akkor a derekfajdalommal elmentem a bartnom csontkovacsahoz, az helyrerakott, nem lett kisugarzas mint most. Itt (anglia) a csontkovacsok nagyon dragak, meg azt nem is a telefonkonyvbol vagy internetrol keressuk, mert eleg nagy gazt tud csinalni, szoval jo ha valaki ajanlja tapasztalat alapjan. Masszazs volt mar -sajnos-, sztem tobbet artott mint hasznalt, bar a holgy eskudott ra, hogy gyogyitott mar ilyet... Na mindegy, akkor orvos (bar nem bizom benne, h barmit is fognak csinalni ismerve az itteni egeszsegugyet...).
2011. aug. 20. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!