Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szinte minden éjszaka zsibbad...

Szinte minden éjszaka zsibbad a jobb kézfejem, az ujjaim. Ez mitől lehet? Miért csak éjszaka és nem nappal is? Ha huzamosabban egy helyben állok, a derekamban is szúró fájdalom van. Lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 06:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Kapcsolat szerintem nincs. Nekem is voltak durva zsibbadások, de többnyire csak időszakosan. Vagy ráfekszel, vagy egyéb miatt, de a vérkeringés okozza. Alvás közben a szívritmus lelassul, a vérnyomás is csökken. Tornáztasd meg lefekvés előtt. Ha még 2-3 hétig folyamatosan jelentkezik, fordulj orvoshoz.
2009. febr. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia én 20 vagyok, de régen mikor még "kicsi" voltam minden éjjel volt szinte, hogy fájt a kezem, arra ébredtem fel. Nekem hidegvíz alá kellett tartani, mert olyan volt, mintha tűkkel szurkálták volna. Aztán elmúlt, hál' Istennek.


Lehet, hogy ráfekszel stb. de lehet valaminek az előjele is, ezért szerintem nem árthat orvoshoz fordulni. Várj pár napot, hogy elmúlik-e és közben fogalmazd meg magadban pontosan az egészet, hogy az orvosnak rendesen el tudd mondani. Elvégez pár vizsgálatot, lehet valami meszesedés féle vagy valami ilyen jellegű dolog van. Jobb a dolog végére járni, amíg nincs nagyobb baj.


Szerintem se feltétlenül függ össze a derékfájással, de persze ha olyan jellegű, akkor lehet rá magyarázat...

2009. febr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!