Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért volt ma véres a székletem?

Miért volt ma véres a székletem?

Figyelt kérdés
Még soha nem volt véres. A wc papíron nem volt semmi csak a wc-ben láttam meg hogy friss véres. 21 éves lány vagyok és nem tudom mi lehet a baj. Kis mennyiségű széklet, a színével szagával semmi probléma nem volt. Ezt csak azért írom le mert tudom ez is számíthat.... Utána enyhe égést éreztem....
2011. szept. 21. 17:19
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én magamból indulok ki, nekem az idegesség hozta a kezdeti aranyeret, pedig én is fiatal vagyok!

Te mennyire élsz stresszes környezetben? hülye főnök, tanulmányok stb ??? Sajnos ez nem vicc, hosszú távon még rosszabb is lehet.

Én munkahelyet váltottam, amióta a hülye főnököm nincs, azóta nekem rendbe jött!

2011. szept. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nah szóval minden rendben van a céklás ügyben. Nincsen semmi baj. Ez a cékla volt valóban. :)
2011. szept. 26. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!