Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Porckopásra kaphatok 90%os...

Porckopásra kaphatok 90%os kedvezményt a közlekedésnél?

Figyelt kérdés
elég súlyos, kb fél év alatt odáig jutottam h gyakran ráállni se birok jobb lábamra térdem miatt és mivel azt kimélem igy a balt jobba terhelem szoval azis kezd 1re obban fájni :S dokinál voltam de 2hét mulva kell visszavini röngent hogy mennyire súlyos... de aztmonta tapogatás alapjánis meg megmozgatta térdkalácsom h eléggé szétvan menve benneporc... erre kaphatok 90%os papirt?
2011. szept. 22. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

kaphatsz azt akár egészségesen is, már a fél országnak van... komolyan mondom, én vagyok a hülye, amiért kifizetem a teljes árút, a sok c*gány meg családostól kevesebbért utazik.

neked mondjuk tényleg indokolt lenne, úgyhogy valszeg megadják.

2011. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy nem az alapján adják, hogy ki érdemelné meg, ki szorulna rá.. (Én pl. lisztérzékeny vagyok. Ez a tömegközlekedésben, finoman szólva, nem egy túl meghatározó tényező. Más kérdés, hogy a gluténmentes kajáknak horror ára van, így legalább spórolok kicsit. Na mindegy.)

Szóval elvileg az jogosult rá, aki tartósan beteg (lásd én) vagy tartós gyógyszeres kezelés alatt áll (ezért kaphatnak pl. az asztmások is). Nem tudom a tied melyiknek számít.

2011. szept. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, majd ha viszem röngent dokinak akkor megkérdezem hogy mit lehet :)
2011. szept. 23. 20:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!