Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzasztóan ver a szívem. Mit...

Borzasztóan ver a szívem. Mit tegyek h elmúljon?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz, majd kiüti a mellkasom. Csak úgy hirtelen felgyorsul és nagyon rosszul érzem magam. Mit tehetnék hogy elmúljon? Fáj a fejem is nagyon és egyfolytában melegem van mióta ez van.
2011. szept. 23. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ez velem is szokott leni sajnos,nem tudom miért,ha visszatartom a lélegzetem elmúlik
2011. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy tünet. Menj el orvoshoz.
2011. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
a patkány méreg lassitja a szivverést
2011. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha van otthon,vegyél be egy 0,25-ös Xanaxot v.Frontint.Egyébként meg jobb lenne,ha felhívnád az ügyeletes orvost,és tőle kérjél tanácsot,mert ő meg tud kérdezni tőled ezt-azt,pld.hogy vannak-e állandó gyógyszereid,hány éves vagy hány kiló stb.Vakon nem lehet mi egyebet mondani.
2011. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem minél előbb, menj el orvoshoz.


De mi előtt erősen ver a szíved szívsz valamit, vagy dohányzol ?

2011. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az orvosok sosem mondanak semmit, csak annyit hogy nincs baj.. Már nagyon régóta ez van, de sosem tudok vele mit kezdeni. Nem dohányzok, nem is iszom alkoholt.
2011. szept. 23. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:
pajzsmirigyedet nézték?
2011. szept. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nézesd meg orvossal, addig igyál meg naponta kétszer 1-1 pohár orbáncfű teát (leviszi a vérnyomást, nyugtató)
2011. szept. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!