Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a jobb vállam és a gyomrom...

Fáj a jobb vállam és a gyomrom. Ki tapasztalt már ilyet? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Már 2-3 éve, kb. havi, kéthavi rendszerességgel megfájdul a gyomrom (epém?), és rögtön le kell feküdnöm, máskülönben egyre rosszabb. Azonban amint elfekszem, elmúlik. Komolyabb esetekben még a jobb vállamra is kivetődik a fájdalom. Mitől lehet ez? Valaki tapasztalt már ilyet?


Orvoshoz nem tudok menni vele, mert az orvosom mindig csak azt mondja, hogy biztos sok a savam, vagy gyomorfekély. Kétszer is kaptam 1 hónapos kúrát gyomorfekélyre, de nem használt. Hiába mondom, hogy nem ég, hanem fáj, és hogy fekvésre elmúlik.


2011. szept. 24. 23:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor a nővért próbáld megfűzni, hogy adjon beutalót vizsgálatra, mert epekőre gyanakszol.
2011. szept. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,én is tapasztaltam ilyet,de az én orvosom elküldött hasi ultrahangra ahol kiderült,hogy van egy 2 és fél centis epekövem..már a műtéten is túl vagyok..Menj el a háziorvosodhoz és legyél kicsit erőszakosabb,mondd neki,hogy szeretnél beutalót kérni hasi ultrahangra,mert úgy érzed vmi nem jó odabenn!
2011. szept. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!