Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogyás NuvaRing-től? Lehetséges?

Fogyás NuvaRing-től? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

NuvaRing-et használók, lehetséges ez? Két hónapja használom a gyűrűt. Előtte kipróbáltam többféle tablettát, egyik sem vált be, mert iszonyúan felerősödött a migrénem, az étvágyam pedig már az első két hét után duplájára nőtt, híztam is tőlük simán 3-4 kilót. Most viszont semmi bajom nincs, és az étvágyam nemhogy nőtt volna, sőt...! Sokkal kisebb adagokkal is beérem, mint korábban. Nincs olyan étel, amit kívánnék, néha picit zavaró is ez, tudván, hogy az étvágyammal sosem volt baj (mondjuk a súlyommal sem igazán). Mióta használom, úgy eltűnt rólam 3 kiló, hogy észre sem vettem, pedig nem igazán kellene fogynom. Máshoz nem tudom kötni ezt a dolgot, makk egészséges vagyok, jól érzem magam, és most, hogy nem eszek akkora mennyiségeket, legalább 5-6 étkezést iktattam be, hogy ne fogyjak már! Egy ismerősöm is fogyott tőle 2 kilót, de beállt a súlya, remélem, velem is így lesz és nem megy le több! Ti tapasztaltatok ilyet? Normális ez?

Válaszaitokat előre is köszönöm!


2011. szept. 26. 11:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!