Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A horkolás válóók lehet? Vagy...

A horkolás válóók lehet? Vagy csak egészségtelen?

Figyelt kérdés

Féltem a Fiamat.

Először is azért, mert egészségtelen a horkolás az agynak is és a szívnek is.

Másodszor pedig nyugtalanít, mert a Menyemet nagyon zavarja amit nem is csodálok.

Mit lehetne tenni ellene? Tudtok valami jó megoldást ajánlani orvos nélkül?

Vagy ez orvosi eset?

Köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 28. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Orrtapasz, nem tudom mennyre válik be. Nagyon régen láttam egy műsort abban az apostol énekesének adtak egy cumit merthogy nagyon horkolt.. esetleg más alvó póz is segithet vagy az ha nem fárasztja ki túlságosan magát, persze lehet hogy orvosi esett miatt horkol, olyankor általában műtenek
2011. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen megnézetném orvossal, talán alvási apnoe, ami életveszélyes! De lehet, hogy egy egyszerű orrtapasz is megoldja a gondot.
2011. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom, honnan veszed, hogy a horkolás egészségtelen. Lehet az, de nem feltétlenül.

Ha a menyed annyira zavarta volna, nem ment volna hozzá. Feltételezem, hogy aludtak együtt a házasság előtt is. A barátnőm kifejezetten szereti, hogy horkolok, megnyugtatja, csak mellettem alszik jól.

2011. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát az orrsövény műtét csodákat tesz.


De amúgy lehet próbálkozni másmilyen párnával, alvópózzal, tapasszal, csipesszel, cumival stb. De attól még az orvos a legjobb megoldás.

2011. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!