Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés, le tudod írni?

Milyen érzés, le tudod írni?

Figyelt kérdés
amikor teljesen kiürülnek a beleid, gyomrod egy vírusfertőzés következtében. Utána hogy érzed, milyen?
2011. szept. 29. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én elég gyakran elkapok olyan vírusokat amik meghányatnak és a hasam is megy közben, enni viszont nem tudok. Semmi különös, nekem korogni szokott a gyomrom, és mielőtt korogna olyan érzés mintha kipukkadna egy lufi a gyomromban, de ha kajára gondolok máris hánynom kell.
2011. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kimerült, dögfáradt, teljesen erőtlen, rettenetesen szomjas és általában eléggé éhes vagyok olyankor, még akkor is, ha emellé még émelygek is. Mivel ilyenkor értelemszerűen a rohangászás miatt az alvás még annyira se jön össze, mint szokott (eleve alvászavaraim vannak), a kialvatlanság tünetei is ott vannak súlyosbító tényezőként - fokozottan ingerlékeny, lehangolt, dekoncentrált, összeszedetlen, a szokottnál is ügyetlenebb és zombiszerű leszek, mint egy testileg-szellemileg-lelkileg üres héj, amibe csak egy nagy dózis levezethetetlen harag és gyűlölet szorult.


Rühellem az ilyen vírusokat.

2011. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. képzeld el úgy mint óa másnaposságot. Olyan laza kis pluszokkal hogy amit megeszel az ki is jön belőled, és az összes beledet üresnek érzed, mint egy jó kis hasmenés+kiadós hányás kombó.
2011. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy, mint a 15:33-as írta.


Én szalmonellás voltam, ehhez jön a kiszáradás és a láz okozta hallucináció és tudatzavar is.


10-15 percenként wc-re rohangálni. Iszonyatos kimerültséget okoz, volt hogy a fáradtságtól sírtam. Ez a nyavalya este se hagy aludni.


A zombissághoz még jön a szúrós, kilátszó csontok. (ha alapból vékony vagy, és ledobsz még pár kilót a betegség miatt hirtelen. Nekem napi 3 kiló veszteségem volt az elején, persze ez többnyire visszajön gyógyulás után)

2011. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!