Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A csípéseim 4x-esükre dagadnak...

A csípéseim 4x-esükre dagadnak, pirosas-lila színüek lesznek és fájnak. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta mindenféle csípésem 4-5x-ösére dagad, piros lesz eleinte utána belilul és rettenetesen fáj. Csak most kezdett komolyabbá válni, mert annyira fáj körülbelül egy éve hogy meghalok és nagyon csúnya:S Keressek fel bőrgyógyászt? vagy ezzel a problémával hova forduljak? Esetleg valakinek volt már ilyen?
2011. szept. 29. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szúnyog csípéssel szoktam hasonlóan járni, csak nekem nem mindegyik csípés lesz ilyen, és nem fáj csak tovább, sokkal tovább viszket, mint amelyik nem dagad be. Én allergiára gyanakszom, de orvos még nem látta. Lehet, hogy nem ártana.
2011. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
és nagyon szokott neked viszketni a szunyog csipésed ?
2011. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Allergiás lehetsz rá.
2011. okt. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
és mivel jár az neki milyen allergiás tünettel?
2011. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Körülbelül 10 csípésből legalább 8 ilyen szokott lenni. 3x-osára dagad, eszméletlenül fáj, ég, viszket, eleinte piros lesz aztán 1-2 nap múlva belilul:S Igazából tudok vele élni, csak mikor nyáron olyan helyen csípett meg ahol látszik elég csúnya volt. Mindegy most jön a tél nagyon nem kell tőle félnem, de ha jövő nyáron is ezt váltja ki egy szúnyogcsípés akkor elmegyek orvoshoz, mert ez már nem normális:S
2011. okt. 10. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!