Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » FONTOS! Mi történik velem?

FONTOS! Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Először is . Légyszíves írjatok véleményt. Magamat "diagnosztizáltam" és szeretnék biztos lenni. Szóval pánikbetegségre gondoltam. Leírom: Nyár közepén 1 hétig (valószínűleg nagyon sok stressz és koffein) a semmitől nagyon rosszul voltam. Elmúlt. Akkor azt gondoltam az energia ital miatt. Augusztus végén megittam egy üveggel mert gondoltam nem árthat. Úgymond "azóta" rosszul vagyok. Aznap csak émelyegtem és nagyon beparáztam miatta. Ezt így kell elképzelni ,hogy másnap megnéztem egy filmet (eredet) és utána leírhatatlan pánik tört rám biztos voltam benne ,hogy csak álmodok, kifutottam az utcára és minden olyan fura volt- biztosra vettem ,hogy megőrültem arra is gondoltam ,hogy nem is élek, csak álmodok stb. folytatom.
2011. szept. 29. 18:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem is sok mindent beképzelsz. Valószínűleg szorongsz valami miatt belülről. Keress fel minél hamarabb egy pszichológust, mert ez a folytonos aggodalmad, hogy mi történik veled, tönkre fogja vágni az egészséged!
2012. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az előző vagyok, most látom, hogy ez régi kérdés :D Mi lett veled végül?
2012. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!