Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettenetes lábszaggal mit...

Rettenetes lábszaggal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Soha életemben nemvolt baj a lábammal. Persze melegben megizzadt, de soha nemvolt szagos. De mostanában valami szörnyű szaga van. Már előrre rettegek a tesi órai átöltözésektől. 2-3 hete lábizzadás gátló hintőport használok, és most canesten krémet. Valami más praktika? Amúgy a szódabikarbóna nemér semmit. Mennyivel jobbak a lábspray-k? Bőrgyógyászhoz nem igazán akarok menni, nem teljesen komplett doki miatt. Kinek mi vált be és mennyi idő után?
2011. szept. 29. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem volt lábszagod, akkor valami betegségre utalhat, szóval tessék szépen elmenni a dokihoz.
2011. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dokival nézesd meg, tuti vmi betegség. És szerencsére nem egyetlen egy bőrgyógyász van az országban, úgyhogy el tudsz menni máshoz is :)
2011. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem véletlen van az a szag. Valószínűleg gomba. Ha nem használ a canesten, akkor sajnos muszáj lesz elmenni dokihoz megnézni, ő tud rá felírni neked hatékonyabb szert.
2011. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül bőrgyógyászhoz, inkább belgyógyászhoz kéne menned. Váratlanul megváltozott testszakot, fokozott izzadást leginkább hormonális zavarok okozhatnak...

Addig levendulás termékeket próbálj, solutio antisudorica, sparsorium antisudorica.

2011. szept. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én, mondjuk első körben kipróbálnék egy új cipőt...
2011. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csutakold meg minden este dezinficiáló szerekkel

és vegyél egy új bacteriocid tartalmú lábbetétet

vagy lábszag elleni sprayt

2011. szept. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2 l vízbe tegyél 1 dl ételecetet, abban áztasd naponta legalább negyed órát. Hihetetlennek tűnik, de csodát tesz!!! Több napig használd. Az ecet megváltoztatja a bőr ph-ját, így a gombák elpusztulnak, és szagot szinte azonnal eltünteti.

Emellett a cipődet is fertőtleníteni kell, mert visszafertőzöd magad.

Próbáld ki, és jelezz vissza, hogy működik-e. Egy próbát megér :) Az eredményt garantálom!

2011. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
[troll]Ha az eredményt garantálod, akkor miért ell visszajelezni, hogy működik-e?[/troll]
2011. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloid oldattal fújd be naponta kétszer. Minden baktériumot elpusztít.
2011. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én mindenféle drága csodaszert kipróbáltam, egyik sem vált be. Aztán beszereztem Ukrajnából Tejmurova paszta nevü kenőcsöt, nevetségesen olcsón. Este be kell kenni vele, reggel kell lemosni. 1 kezelés után már elmult a lábszag.

[link]

2011. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!