Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettenetes mellkasfájás,...

Rettenetes mellkasfájás, mitől? :S

Figyelt kérdés
Tegnap bankettünk volt, az osztály ennyire még sosem érezte jól magát, az önfeledt mulatozással pedig soksok táncolás, üvöltő éneklés, izzadás jár. Eléggé ki voltam izzadva, kimentem a hűvösebb levegőre, lehet az is megártott, de kellőképpen énekeltem is. Éjjel nem tudtam aludni, kb. fél 1-kor sikerült ágyba vergődnöm, hajnal 4-ig szenvedtem a mellkas fájással. =/ Tettem rá meleg vizes törölközőt, de attól csak vizes lettem és miután kihűlt, fáztam, így inkább fájdalom csillapító mellett maradtam. Amúgy is meg voltam már fázva, épp javulóban voltam, de most még jobban köhögök, (száraz, eddig legalább jött fel valami). Járt már valaki így, esetleg tudja valaki, mitől lehetett a borzalmas mellkas fájás? Tüdőgyulladás lehetséges?
2010. jún. 17. 20:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen lehet, de mellhártyagyulladás sem kizárt.

Menj orvoshoz feltétlen, legjobb lenne tüdőgondozóba, nézzék meg röntgennel, a mellkasfájás nem játék!

2010. jún. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!