Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik vagdossák magukat miért...

Akik vagdossák magukat miért teszik, mit éreznek olyankor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor csináltam mikor nagyon kétségbe estem, többnyire családi okok következtében, ami egy időben rendszeres volt és úgy éreztem, hogy nem bírom ki. 10 évesen csináltam először. Mikor csináltam megnyugodtam, aztán mikor erősen meglátszódott iszonyatos lelkiismeret furdalásom volt és próbáltam elrejteni. Most 20 vagyok és már nem csinálom kb. 2 éve, de már nem is érzek rá késztetést szerencsére.
2011. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Én is csak múlt időben beszélhetek, 3-4× csináltam, a karomat vagdostam de nem a csuklómat. Mondok egy példát, egyszer azért volt mert megvádoltak valamivel ami engem nagyon mélyen érintett, és a végén már én magam is elhittem hogy biztos igaz, egy olyantól kaptam akitől az életben nem vártam volna. Iszonyúan éreztem magam hogy mit csináltam rosszul és mivel "érdemeltem" ki mert az illető ellen soha nem tettem semmi rosszat. Kihasznált de durván. Eleinte magamat utáltam és elkezdtem vagdosni magam, és utána tényleg jobban is voltam. De mostmár megbékéltem azzal, hogy egy utolsó............. és egyszer úgy is visszakapja ezt az élettől.
2011. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet hogy hülyén hangzik de én azért csináltam mert körülöttem mindenki más is és kíváncsi voltam milyen, később ha nagyon ideges voltamcsak akkor de mostmár teljesen leszoktam róla és egyáltalán nem hiányzik
2011. okt. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En 5 honapja szoktam ra es azota szenvedelyem lett. Fuggoseget okoz nalam a vagdosas. Ha rossz tortenik keshez fordulok. Marpedig nem vagyok egy mazlista. Nem, nem azert teszem 14 evesen mert nem otos lett a matek dogam hanem negyes. Komoly problemaim vannak. En ebbe menekulok. Szamomra megnyugtato erzes. Csak fogon es vagom is a kezemet. Nem gondolok semmire csak teszem a dolgom. Lenyugszok es utana a fajdalmamra koncentralok nem a sok rossz dologra. En ezert teszem.
2013. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fajdalmat
2017. márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!