Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört vagy nem a kézfejem?

Eltört vagy nem a kézfejem?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem rég bevertem a jobb kézfejem. Most h borogattam kezd elmulni a szép színe de bevan dagadva és zsibbad a tenyerem és a kézfejem. Meg fáj nagyon. Eltört? Remélem nem.
2011. okt. 1. 12:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet ami eszembe jutott: Tedd sínbe házilag. Ehhez jó akár egy egyenes vonalzó, vagy egy fakanál is. Ha mégis törés, legalább nem engedi elmozdulni. Érjen az alkarod közepétől az ujjaid végéig, körbetekerni fásli a legjobb, de megteszi bármi más is. Így nyersz egy kis időt eldönteni, hogy mi legyen.
2011. okt. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Még egy utolsó gondolat: Lehet, nem ápolási, hanem apácanővér az a nővér aki azt tanácsolja, hogy mozgasd. Ha mégis törés, ez a legrosszabb, amit tehetsz vele.
2011. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom konkréten a nővér párom anyukája. Itt vagyok náluk most ezt a kézszorított tete a kezemre meg jegeljem azt mondja ha a lilulás nem múlik este menjek az ügyeletre. Sajnos nekem autóm nincs párom meg rá hallgat.......
2011. okt. 1. 15:16
 14/18 anonim ***** válasza:
Hmmm! Hát így nem egyszerű. Az a nem tudom milyen szorító is jobb lehet a semminél, kivéve ha túl szoros (nehogy a végén úgy kelljen levágni). Annyit tegyél meg, hogy egy háromszög kendővel kösd fel a nyakadba, az a duzzanat, meg a fájdalom miatt is jót tesz, ha nem lóg.
2011. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Sikerült elérnem h bevigyenek a kórházba most indulunk. Holnap írok mi is lett a kezemmel!! Köszönöm szépen a tanácsokat!! A kezem még mindig lilla piros és dagadt meg most már az ujjaim is.
2011. okt. 1. 18:13
 16/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Hálistennek nem tört el csak zúzódott. Még a röntgenes nő is azt mondta mikor rá pillantott, hogy tutti el van törve, de mást mutatott a kép a csontoknak semmi baja. Akartak rá tenni 1 hétig pihentető gipszet de nem engedtem. Kímélnem nem és kenegetnem. Még mindig meg van duzzadva de most már csak egy nagy piros folt és egy minimális fájdalom emlékeztet a tegnapra. :-)
2011. okt. 2. 15:07
 17/18 anonim ***** válasza:
Fekete nadálytő krémmel kenegesd, az nagyon jó az ilyen zúzódásokra.
2011. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
O.K.! Jobbulást kívánok!
2011. okt. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!