Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a lábujjam? :S mit...

Eltört a lábujjam? :S mit csináljak?

Figyelt kérdés

a nővéremnek volt valami fa nem tom mi a szarsága,amit fogalmam nincs,mire kell,és az a lényeg hogy mivel nem tudtuk hogy mit csináljunk vele,berakta nővérem az asztal alá ilyen lábtartónak :|


az előbb meg hirtelen fel akartam állni és levettem róla a lábamat,de véletlenül eldőlt és ráesett a lábamra :S


és most vagy 5 perce kibeb.szottul fáj a középső lábujjam,és mozgatni végülis tudom,de amikor hozzáérek,nem érzem :/


akkor most eltört? mi a f.szt csináljak,g.ci nagyon fáj >.< orditani tudnék :S


2011. szept. 26. 17:43
 1/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Dagad is és lilul?
2011. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen :S


ma már járni se bírtam :||

2011. szept. 27. 14:05
 3/4 Dilettáns döggomba ***** válasza:
És azóta nem voltál dokinál? Csinálni semmit nem fog vele, max. mondja, hogy kemény talpú papucsban járkálj, de ha rosszul forr össze, cseszheted. Jobb lenne, ha megnézné, és időben korrigálná, ha így van.
2011. szept. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

eddig suliban voltam és a szüleim nem engedtek el orvoshoz :/


meg mondjuk ez is igaz,az orvos is semmit nem csinálna vele :S

2011. szept. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!