Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sikerülhet a rendőrségi eü....

Sikerülhet a rendőrségi eü. Felvételi szívsövény műtét után?

Figyelt kérdés

21 éve történt a szívsövény műtétem, azóta panasz mentes vagyok. Dolgoztam 12 órás váltó műszakban, és végeztem fizikai munkát rendszeresen /erdei munka/.

A háziorvosom nem írta alá az alkalmasságimat.

Van rá esélyem? Ismertek olyan rendőrt, aki hasonló szituációban volt, mint Én?


2011. okt. 1. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információ sajnos nem elég. Pitvari vagy kamrai sövénydefektus volt, mekkora, folttal zárták-e vagy nem, kell-e gyógyszert szedned, maradt-e "lyuk", milyen a szívultrahangos leleted stb... Javaslom, hogy keress fel egy kardiológust, aki szakvéleményt tud adni - ha minden OK, ezt a háziorvosnak is el kell fogadnia, ha pedig nem OK, akkor jobb ha tudsz róla.
2011. okt. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen gyógyszert. Rendszeresen járok kontroll vizsgálatokra és mindig megnyugtató eredményeket kapok, hogy olyan vagyok, mint egy nem műtött ember. Ilyen pontos részleteket nem tudok, mint amiket kértél tőlem, de ha a háziorvos továbbra sem enged, akkor elmegyek egy magánrendelésre és kikérem a szakorvosi véleményét. Köszi ezt a jó tippet.
2011. okt. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!