Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fél év múlva kopasz leszek a...

Fél év múlva kopasz leszek a haj hullás miatt, teljesen el vagyok keseredve nem tudom hova lépek vagy mit kellene csinálnom! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szinte már hajam sincs,nem tudok vele mit kezdeni és most nagyon el kezdett zsírosodni.Eddíg 4-5 naponta mostam mostmár 3 naponta kell,mert tiszta zsír és kevés is olyan szinten kevés hogy nagyon...Fufrum sincs már szinte.Voltam orvosnál nőgyógyász,volt egy gyulladásom vagy mi,kaptam gyógyszert attól rosszul voltam vissza mentem újabb vizsgálat és kiderült hogy elmúlt.Voltam fogorvosnál elvileg rendbe vannak a fogaim,Füll orr gégésznél is,merre induljak vagy mit kellene szednem??Teljesen elkeserít és az önbizalmam is az ablakban.......:'(
2011. okt. 3. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
én biztos vagyok benne, hogy egy jó természetgyógyászt keresnék fel, ha a helyedben lennék....nekem az orvosok évekig találgattak, hogy mi bajom, kísérleti nyula voltam a gyógyszergyártóknak, besokalltam, és otthagytam mindent, eg nagyon kedves és hozzáértő természetgyógyász pedig szépen meggyógyított. ahol az orvosok már nem tudnak mit kezdeni, ott a sorsunk már a magunk kezében van....
2011. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Fél év múlva kopasz leszek a haj hullás miatt, teljesen el vagyok keseredve nem tudom hova lépek vagy mit kellene csinálnom! Szerintetek?


Összetett a kérdésed.'Fél év múlva kopasz leszek a haj hullás miatt'-hát,legalább nem kell fodrászra költened,és csillogni fog a buksid teteje.Csak úgy siklani fog a beretva a fejeden!

"teljesen el vagyok keseredve nem tudom hova lépek"-Hát egyszerű a megoldás....egyik lábad a másik után tedd,jobbat a bal után(vagy neked lehet, hogy több lábad van?), és csak óvatosan, nehogy gödörbe lépj, és beleess!:))

2011. okt. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj endokrinológiára, méghozzá minél hamarabb!

Mondjuk általános vitamin és nyomelem vizsgálatot is csináltathatnál a háziorvossal, gondolom ez nem volt meg, mert a házidoki is hormonvizsgálatra küldött volna egyből utána.

2011. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első! Megtudnád nekem adni az elérhetőségét ennek a természetgyógyásznak??

Második:Nagyon vicces vagy,ha neked nem lenne hajad és emelett gyönyörű szép arcod lenne nem tudom mit szólnál hozzá.

Utolsó:Ezt fogom kérni méghozzá holnap el fogok menni!!

2011. okt. 3. 12:41
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hol laksz, mert ez a természetgyógyász eléggé vidéki :D de keresgélj a neten, sok helyen ajánlanak
2011. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!