Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Haj hullás stb. mitől?

Haj hullás stb. mitől?

Figyelt kérdés
Igaz sokat idegeskedek de szerintem ez nem feltétlen ok rá...szerintem..19 éves vagyok elég rossz időszakban már több mint 1 éve és a hajam nagyon hullik, sőt az utóbbi 2 hónapban már őszül is.. az alsó fogam elől elkezdett mozogni (remélem nem akar kiesni) a körmeim a hajammal együtt törnek a bőröm hiába kenegetem nagyon száraz..mi/mik lehetnek a kiváltó okok? mit tudok tenni ellene?
2011. febr. 27. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Csináltass egy vérképet, abból kiderül, hogy hormonális-e a problémád (pl: pajzsmirigy nincs rendben). Vagy ha fogyózol akkor vitaminhiány. Akkor multivitamin és sok zöldésg-gyümi.

Ami nekem bejött a DM sajátmárkás terméke a Das Gesunde Plus Hair Plus. 650Ft egy dobozzal 60 szem van benne és napi 1et kell szedni. Betegség és az azt követő kezelés miatt csomókban kihullot a hajam, egyedül ez segített, kb 3hét után megjelentek a babahajak és megállt a hajhullás.

2011. febr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia. akár lehet egy egyszerű vashiány, vagy egy durvább, a pajzsmirigyeddel van gáz. jól írja az előttem szóló, vérkép. abból sok minden kiderül. és ne sresszelj, mert ez is rájátszik.
2011. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ..akkor azt hiszem ellátogatok az orvoshoz . remélem semmi komoly és tényleg "csak" az idegeskedés okozza vagy vitamin hiány
2011. febr. 28. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!