Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek már nőtt be a körme...

Akinek már nőtt be a körme milyen volt a műtét? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon fog fájni, és utána?
2011. okt. 4. 20:48
 1/4 A kérdező kommentje:
ez mennyibe fog kerülni?
2011. okt. 4. 20:54
 2/4 anonim ***** válasza:

A sebészeten csinálták, szóval ingyen volt.

A lábujjamon volt benőve a köröm.

Az kellemetlen és feszít, mikor az érzéstelenítést beadják, utána nem volt szabad nézni, nehogy elájuljak, és semmit se éreztem belőle.

Utána szandiban mászkáltam egy darabig, de egyébként egyáltalán nem emlékszem, hogy különösebb fájdalommal járt volna a későbbiekben.

Hamar begyógyult, és most sincs vele gondom, csak van egy pici törés a körmömön a szélén, de ha lelakkozom, nem is látszik.

2011. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nekem rendszeresen benő, és olyan 2 havonta járok kivágatni a körzetibe ingyen.. Szerintem egyáltalán nem kell aggódnod, még nem is nevezhető műtétnek.. Beadnak a lábújadba 1 érzéstelenítőt inekcióval, majd az elzsibbad, és kivágják. Semmit se érzel belőle, és utána se fáj 5-10 perc az egész. :)
2011. okt. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatom szerencsére nincs, de ismerősi körből mesélhetek. :D

ha időben megcsináltatod, akkor tényleg semmiség. de ha halogatod, mint ismerősöm... hát neki elég ronda volt, sokáig kenegette is a felírt vackokkal utána... de évek óta folyamatosan gennyes meg ronda neki, egyszer le fog már rohadni a lába tényleg. de nem hajlandó elmenni, mert az előző két alkalom olyan fájdalmas meg horror volt neki.

de azért gondolom nem gyakori eset. :D ha hajlamos vagy ilyesmire, akkor járj pedikűröshöz.manikűröshöz, az enyhébb eseteket még megcsinálják ők is.

ja és ha a lábujaddal van gond, még most menj, mert ha jön a hideg, elég rossz lesz papucsban mászkálni. :D

Jobbulást!

2011. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!