Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap vizsgázom forgalomból,...

Holnap vizsgázom forgalomból, mit tehetnék a stressz ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap délelőtt lesz a forgalmi vizsgám, nem vagyok ideges, de tudom, hogy ott az leszek, mert rutinon is így volt. Nem tudom miért, de elkezdek remegni... Mit lehetne ez ellen tenni? Rutin vizsgán majdnem emiatt buktam meg, mert csináltam egy kis bakit...


2010. okt. 28. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne tulajdoníts neki akkora jelentőséget! "Szard le". Így elmúlik a stressz, mert nem akarsz mindenáron bizonyítani.


Amúgy nekem nem megy alapból ez a hozzáállás, de véletlenül sikerült forgalmi vizsga előtt. Késtem a dugó miatt úgy 30-40 percet, gondoltam itt ezer %, hogy megbuktat, már csak a késés miatt is, hát lesz@rtam, mást nem tehettem.. Végül átmentem, mondván ilyen nyugodt és laza vizsgázóval nem volt dolga:)

2010. okt. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok mindent nem tudsz csinálni vele, én is így voltam. De annyiból talán jobb lesz, hogy már tudod milyen egy vizsgaszitu, tudod milyen amikor ott ül a vizsgabiztos, és sokkal jobban kezeled az autót, mint amikor rutinból vizsgáztál, ez egészen biztos. Tehát az izgulásod már nem arra nyomja rá a bélyegét, hogy az autóval nekimész valaminek, ilyenek, hanem arra, amiről a forgalmi vizsga szól, hogy hogyan viselkedj a forgalomban. Szerintem a legjobb hozzáállás az lenne, ha úgy állnál az egészhez, hogy magad is kíváncsi vagy, hogy végig tudsz-e menni hiba nélkül, persze ez nem könnyű.
2010. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Vizsga előtt húzz le egy féldeci disznótoros szilvapálinkát.
2010. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, alkoholt biztosan nem iszok előtte :)
2010. okt. 28. 16:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Megbuktam...
2010. okt. 29. 14:43
 6/10 A kérdező kommentje:
De furcsa módon mikor beültem a kocsiba, már egyáltalán nem voltam ideges!
2010. okt. 29. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne add fel! :)


Én is csak másodjára mentem át, meg még sokan mások is.

2010. okt. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a gond?
2010. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már a vége felé jártam a parkolás jött volna, nem találtam helyet, aztán a másik sáv parkolójába akartam leparkolni... (Tudom hülye voltam)
2010. okt. 29. 22:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát amúgy igen:) de így legalább megtanulsz jobban vezetni. Szóval nagyon jól meg menőn hangzik az, hogy nekem elsőre sikerült a vizsga blabla, de ez nem mindig járt együtt azzal, hogy jól is tudsz vezetni, vagy hogy te jobban tudnál vezetni, mint mások. Szóval próbálj tanulni a hibáidból, aztán legközelebb meg menni fog. Én pl. vizsgán azt csináltam, a legutolsó percben, már éreztem, hogy megvan, hogy kanyarodtam balra főútról, de volt lámpa, és nekem zöld volt, ennek ellenére majdnem megálltam, és elengedtem a szemből jövőket, holott nekik piros volt. Csak utolsó pillanatban kaptam észbe. Szóval ez ilyen, mindenki csinál szerintem hülyeségeket.
2010. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!