Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti milyen gyakran és...

Lányok ti milyen gyakran és mivel szörtelenítetek? Lábat, intim helyeket stb

Figyelt kérdés
azt is írjátok oda légyszi hogy együtt éltek e a pasitokkal vagy sem:)
2010. aug. 23. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem élek együtt senkivel. A lábamat és a hónaljamat kb 4-5 hetente epilálom magamnak itthon, intim helyen amikor úgy látom... 3-4 naponta borotválom, de most majd legyantáztatom mert unom az állandó borotválgatást.
2010. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lassan egy éve élek együtt a jelenlegi párommal. Minden héten epilálom a lábam és a hónaljamat.

Az intim területen már mindent kipróbáltam, de olyan mértékben begyulladtak a szőrtüszőim (borotvától, krémtől, epilálástól egyaránt), hogy inkább felhagytam vele. A páromnak így is jó, akkor minek kínozzam magam.

2010. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyantára esküszöm! 2-3 hétig semmi szőr,s utána is csak kis pihék,nem erős fekete szőrszálak. Mindenemet gyantáztatom,beleértve a legintimebb részeket is. Nem élek együtt a kedvesemmel,de ha már így kérdezted,tervben van. :D
2010. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem élek együtt a párommal, de intim helyen minimum hetente, hónalj nyáron 2-3 naponta, télen 1-2 hetente (szerencsére nem nő gyorsan) láb is egy két hetente.
2010. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hónalj és térdtől lefele gyanta (havonta). A többit nem, a páromnak tetszik így.
2019. máj. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!