Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-18 éves lányok/fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 éves lányok/fiúk! Milyen gyakran jártok bulizni? és ott milyen gyakran csajoztok/pasiztok?

Figyelt kérdés

Én 2 havonta járok. Kevésnek érzem,de az osztályom nagyrésze még ennyit sem jár O_O

Érdekel,hogy más a korosztályomból hogy van ezzel..

L/16,5


2011. okt. 23. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, a buli már a Facebookon kezdődik :)
2011. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én minden hétvégén eljárok a haverokkal, de nem pasizgatok.

16/L

2011. okt. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én nem járok. 22F
2011. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

miért nem járnak a fiatalok bulizni?

nagyon durva,hogy a környezetemben a kéthavonta 1 bulizás soknak számít ennyi idősen...

2011. okt. 23. 17:26
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem nem vonz az a sok részeg fiatal, meg az a "hangzavar". Ezért nem járok. 22F
2011. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
hát én 15 éves fiú vagyok de egyáltalán nem járok bulizni, jó ha évente vagy kétszer elmegyek házibuliba és cső. nincs rá igazán nagy igényem, meg van más elfoglaltság is a bulizáson kívül. szerintem ha 2 havonta mész az korrekt, de ha kevésnek érzed menj többször
2011. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nem szoktam 18f
2011. okt. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A kikapcsolódásra minden fiatalnak szüksége van!

Én is eléggé zárkózott srác voltam.

Nem mentem sehova, kockultam itthon a gép előtt, mondván meg vagyok én barátok nélkül is. De aztán éreztem, hogy nem lesz ez így jó (szerencsére még időben) és elmentem egyszer az egyik buliba, megismertem egy lányt, akivel azóta is együtt vagyok és jegyben járunk. :)


Ja és eljárunk közösen buliba. :)

2011. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én nem járok bulizni. Évente max. kétszer, mert nem érzem létfontosságúnak. A környezetemben mindenki jár bulizni, sokan le is részegednek. Én inkább kerülöm az ilyet, ami miatt lenéznek.


17L

2011. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ritkán. Nem szeretem a piát, a cigit, ezért általában kinéznek. -,-

17/L

2011. okt. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!