Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zuhanyzás tusfürdővel, vagy...

Zuhanyzás tusfürdővel, vagy anélkül?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy érted tusfürdővel vagy szappannal? Mert a sima víz azért nem szedi le az igazi koszt, mint az olajat, sem az erős testszagot...
2011. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Azért kérdeztem ezt, mert egy ismerősöm nem használ semmi tusfürő/szappanfélét, és nekem ez tök fura. Mikor beszéltünk róla, nem tudtam értelmes érveket felhozni a tusfürdő mellett, gondoltam majd itt kapok használható magyarázatot :D

2011. okt. 10. 16:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is egy érv, hogy elég gáz és igénytelen dolog...:D
2011. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt tudtam felhozni én is xDD
2011. okt. 10. 22:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondta 1x egy ismerősöm jó pár éve, aki egyébként felnőtt, hogy a sár amit kint akárhol megtalálhatsz majdnem, az is valójában tisztítószer, és 1x azzal dörzsölte meg kint a szabadban a kezét, persze aztán tiszta vízzel le is mosta rendesen. Szerintetek igaz? Elvégre természetes anyag :D
2011. okt. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!