Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez most igaz? Most olvastam...

Ez most igaz? Most olvastam ezt a neten. Én is úszó vagyok és nagyon félek, hogy rajtam is ki fog jönni.

Figyelt kérdés
"mutáns anyajegy, ami 2011-ben kezdett terjedni a férfi úszók testén. Igen agresszív példány és fertőző. Leginkább a karon jelentkezik először. Jellegzetessége a csilló(szőrnek tűnő szál). A barnának több árnyalatában is előfordul. Ha azt szeretné, hogy ne fertőződjön el,ne járj uszodába. Ha azonban mégis jelentkezik a testükön, ápolásra szorul. Mégpedig: Fésülés, Mosás (ha divatosak akarunk lenni be is fonhatjuk.) Lehet kapni csillóp-lazmatikus monoszacharid-dezoxiribóz néven a patikában egy krémet, amivel halványíthatunk a színén.Eltávolítása még nem lehetséges hazánkban."
2011. okt. 10. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szent isten!

Szurkolok,hogy te megússzad!

2011. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sirály, kár hogy nem vagyok férfi, növesztenék egy párat, állat hogy még fonni is lehet! :D
2011. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Kajak ez a napom fénypontja.

2011. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha azonban mégis jelentkezik a testükön, ápolásra szorul. Mégpedig: Fésülés, Mosás (ha divatosak akarunk lenni be is fonhatjuk.) Lehet kapni csillóp-lazmatikus monoszacharid-dezoxiribóz néven a patikában egy krémet, amivel halványíthatunk a színén


Nálam ez kiverte a biztosítékot :DD

2011. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kac-kac.
2011. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De most komolyan, pár napja a bal kezemen egy barna folt van, ami akkor jött ki, amikor hazaértem edzésről. Kezdek egyre jobban félni. Elmenjek orvoshoz??
2011. okt. 10. 16:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne, fond be inkább !xD
2011. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
eszementek :D
2015. júl. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!