Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ficamodik ki a vállam...

Miért ficamodik ki a vállam akkor is, ha alig csinálok valamit?

Figyelt kérdés
Még régen megállapították, hogy nagyon lazák az izülteim, de eddig semmi gondom nem volt a vállammal. Gyógytesnevelésre járok már 3 éve, két hete nyújtó gyakorlatot csináltunk, és a jobb vállam kiugrott a helyéről. Ennek nem tulajdonítottam olyan nagy jelentőséget, gondoltam, hogy egyszer fordul elő. Ma is csináltunk ilyesmi gyakorlatot, erre mindkét vállam kiugrott. Borzasztó volt, még most is nagyon fáj és alig merem megemelni a bal kezem és ha mozgatom, néha roppan is egyet. Voltam orvosnál, de azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, mert elmúlik, de én azért aggódom.
2011. okt. 11. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiába aggódsz... Megnyúltak a szalagok a kiugrástól, műtéttel lehet megoldani a problémát, egyébként egyre többször fog kiugrani. Sajnos családon belül 2 példa is van erre. Egy térd és egy váll.

Keress egy normális orvost.

2011. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen aggodalomra adhat okot! Nos ez a laza szalagoknak tudható be! Az ínszalag egy roppant kemény anyag, és nem tudod erősíteni,nem lehet "gyúrni" rá! Ha esetleg ez a problémád orvosi műtét nélkül csillapodna , akkor ízületvédőket sem ártana szedni! De valóban többszörös ficam esetén orvosi beavatkozás szükséges!
2011. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!